Cena
14240 Kč

Výrobce

Kód produktu
EC09

do 4 týdnů
ks

Hořák Bio Burn 55 cm. Hořák obsahuje speciální zpevněnou keramickou vložku, která poskytuje daleko vyšší komfort při spalování bioethanolu. Pevná keramická vložka zajišťuje vysokou bezpečnost při samotném spalování bioethanolu, zabraňuje vylití bioethanolu při neopatrném přemísťování krbu. Bioethanol v tomto krbu hoří oranžovou až červenou barvou. Hoření se uskutečňuje za nižších teplot v porovnání s ostatními hořáky.

Charakteristickým rysem tohoto hořáku je jeho velký význam v souvislosti s jeho schopností výborně spalovat bioethanol a přitom neprodukuje ani kouř a ani výpary.
Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky. Více

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Jednoznačná výhoda oproti ostatním hořákům je jeho vysoká bezpečnost díky keramice uvnitř.

Rozměry :  Šířka: 17 cm, Délka: 55 cm, Výška: 8 cm

  • Kapacita: 2200ml
  • Doba spotřeby: 3,0 - 5,5 hodin
  • Tepelný výkon: 2,3 - 4,2  kW / h
  • Topná kapacita: 25 m².
  • Váha 10,4 kg
Parametry
Hmotnost 10 kg
Rozměr Šířka: 17 cm, Délka: 55 cm, Výška: 8 cm
Výhřevnost 4,2 kW