Doprava zdarma
Cena
37470 Kč

Kód produktu
K261

do 4 týdnů
ks

Někde zkrátka 4 strany jsou moc a proto nabídka zní - DVOUSTRANNÝ
Proč mít v pohledu zbytečnou stěnu, když už z dálky lze vidět plameny, a to přímo z obou stran !!! Moderní, efektivní biokrbová vložka, kterou lze instalovat do výklenku. Více

Hořák vhodný pro vložení do speciálního krytu, který se sklem a krásným povrchem vytváří ucelený, estetický celek. Hořák je primárně navržen tak, aby absorboval teplo hořáku, což neumožňuje, aby se substrát pod ním zahříval nad normu. Kromě toho je komora skříně pod hořákem navržena tak, aby snižovala tlak, který může vzniknout v případě přetečení paliva. Jedná se o systém, který zajišťuje bezpečné používání krbu. Díky výše uvedeným řešením je možné integrovat oheň do nábytkové desky (kromě  desek potažených fólií). Nejkvalitnější nerezová ocel zajišťuje kvalitu a trvanlivost a povrch broušeného povrchu a zkosené hrany poskytují krásný povrch.

Nedílnou součástí vložky je  hořák v délce 66 cm , celý vyrobený z nerezové oceli. Hořák má regulaci plamene. Jednou z mnoha výhod tohoto hořáku je jeho bezpečnost. Díky použití jedinečné keramické absorpční vložky uvnitř  nedojde k úniku biopaliva z nádrže, i když je zařízení obráceno. Absorpční jádro také zajišťuje delší a rovnoměrnější spalování biopaliva. Součástí biokrbu je krycí vrstva pro hořák.

Součástí biokrbu jsou 2 ks tvrzeného 4 mm silného skla.

Díky použití nejkvalitnější nerezové oceli odolné proti kyselinám o tloušťce 3 a 4 mm vám bude vložka spolehlivě sloužit po mnoho let.

Rozměry :  délka  90 cm , výška 50 cm , hloubka 25 cm .

Délka hořáku : 60 cm  

Objem hořáku : 1 l, výkon cca 3 kW, spotřeba 1 l : 2 - 3 hodiny.

Hmotnost :  12 kg

Na zakázku lze nakonfigurovat hloubku biokrbu podle šířky stěny, a to v rozmezí od 15 - 35 cm.

                  

                                                                                    

Parametry
Hmotnost 15 kg
Rozměr 100 x 32 x 5,9 cm