Cena
20950 Kč

Výrobce

Kód produktu
EC03

Do 3 týdnů
ks

Bio Box LX 55 / CRM 55
Bio Boxy jsou kovové krabice, které se výborně hodí na bio hořáky. Do těchto kovových krabic se vkládají originál hořáky, které vytvářejí tak trochu jiné pohledy na biokrby, lze je umístit úplně stejně jako jiné biokrby. Krabice tak vytvářejí vlastní obal každého biokrbu.

Charakteristickým rysem biokrbů je jejich velký význam v souvislosti s jejich schopností výborně spalovat bioethanol a přitom neprodukují ani kouř a ani výpary.
Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky. Více

Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Biokrby se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Rozměry :  Šířka: 19 cm, Délka: 57 cm, Výška: 9,5 cm

Objedm nádržky na bioethanol :  2200 ml

doba  hoření :  3 - 5,5  hodiny

Speciálně určen pro Burner :


- BIO BURN LX 55 
- BIO BURN CRM 55

Parametry
Rozměr 22 x 70 x 16 cm