Cena
65500 Kč

Kód produktu
K212

Do 3 týdnů
ks

Biokrb Savo je z černé oceli a visí ze stropu. Skutečné plameny zaručí téměř okamžitý pocit tepla. Čistě, bez kouře, popela a snadno se udržuje. Biokrb je moderní zavěšený na trubce, volné, nezakryté otvory mu dodávají lehkost. Ve velkém prostoru vytvoří neobvyklé a originální uspořádání. Více

Rozměry  130 x 40 x 51 cm. ( 130 cm šířka  biokrbu, 40 cm hloubka biokrbu a 51 cm je prostorová výška těla  biokrbu.      Roura, na které biokrb visí je dodávána v délce 70 cm, takže celká výška biokrbu s rourou je 121 cm.   Dle potřeby je však možné dodat stropní rouru v délce až 2m s příplatkem 3 500 Kč. Plášť biokrbu je ocelový plech, tloušťka 1,5 mm, práškově lakováno NON 000 polomatnou žáruvzdornou barvou

Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky.

Hořák může mít hranu být s rovnou linkou nebo s vlnou. Vlna formuje oheň do zcela mimořádné vizualizace, jinak se rovněž tento plamen označuje jako 3 D obraz.   Hořák  je nastříkán vysoce kvalitní práškovou černou, polomatnou  barvou. Tato černá prášková barva je velmi  odolná proti vysokým teplotám, stejně tak při kontaktu s ohněm nedochází k žádné deformaci barvy a barva zachovává původní tvar i vzhled. 

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Uvnitř je hliníková vložka, která vytváří tzv. keramickou výplň.  Pohlcuje biolíh,  uvoňuje páry a prodlužuje dobu hoření.

Rozměry :  Šířka:  160 mm,  Délka: 650 mm, Výška:  72 mm

Objem hořáku :   4 400 ml, doba hoření  4 - 6 hodin

Tepelný výkon :  4 - 5   kW/h

Biokrb je možné doladit  ozdobnými doplňky: kameny a keramická polena.  (doplňky musí být umístěny kolem hořáku,  aniž by ho skutečně zakrývaly. Příslušenství není součástí dodávky, ale snadno jej získáte z nabídky našeho eshopu.

Parametry
Rozměr 65 x 35 x 210 cm
Obsah 1 litr