Doprava zdarma
Cena
27850 Kč

Kód produktu
K253

Do 3 týdnů
ks

Někde zkrátka 4 strany jsou moc a proto nabídka zní - 2 strany volné !!!
Proč mít v pohledu zbytečné stěny, když už z dálky lze vidět plameny. Moderní, efektivní biokrbová vložka, kterou lze instalovat do výklenku. Více

Rohový biokrb má rozměry 80 x 50 x 25 cm.

výška 50 cm, šířka 79,  cm, hloubka 25 cm

Barva - černý mat, hořák - nerez.

Struktura vložky je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem v černé polomatné barvě. Díky použití speciální vyztužené kotlové oceli bylo možné získat nejminimalističtější podobu s použitím pouze jedné vrstvy materiálu.Vložka byla navržena tak, aby co nejvíce usnadnila instalaci (díky složeným jazýčkům je možné zakrýt nedokonalosti vyříznutého otvoru ve zdi). Biokrb DUO   je model s otevřenou levou, pravou i přední   stranou, takže oheň je vidět ze tří stran.

Nedílnou součástí vložky je hořák v délce 50 cm se zvlněnou hranou, celý je vyrobený z nerezové oceli. Hořák má regulaci výšky plamene a  lze jej kdykoli uhasit pomocí krytu, který se posouvá v hořáku a tím se reguluje množství vzduchu i velikost plamene.  Jednou z mnoha výhod tohoto hořáku je jeho bezpečnost. Díky použití jedinečné absorpční vložky uvnitř hořáku nedojde k úniku biopaliva z nádoby.  Absorpční jádro také zajišťuje delší a rovnoměrnější spalování biopaliva. Součástí je mírně tónované ochranné sklo.

Objem hořáku 1 litr.

Doba hoření 1 litru paliva :   2 - 3 hodiny

Hmotnost  25 kg

DOPRAVA ZDARMA !!!

Zvláštní výhoda - po domluvě lze dohodnout libovolnou velikost - rozměry - rohového biokrbu. Délka dodání je 1 měsíc. Cena se stanovuje individuálně.

Jako dárek obdržíte 2 l paliva a zapalovač.

Parametry
Rozměr 80 x 50 x 25 cm
Barva Černá