Cena
7990 Kč

Kód produktu
ECO10

Do 3 týdnů
ks

Klasický nástěnný biokrb rozzáří váš domov a nepotřebuje k tomu žádný komín ani speciální odvětrávání. Stačí běžný přívod vzduchu a máte teplo přirozeného plápolajícího ohně.
Charakteristickým rysem tohoto biokrbu je jeho velký význam v souvislosti s jeho schopností výborně spalovat bioethanol a přitom neprodukuje ani kouř a ani výpary.
Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky
Více

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností. Tento biokrb se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Šířka: 26cm, Délka: 65cm, Výška: 45cm

Vestavěný hořák BIO BURN 29

  • Kapacita: 1200 ml
  • Doba spotřeby: 2 - 3 hodiny
  • Tepelný výkon: 1,6 - 2,4 kW / h
  • Vytápění: 25m².
Parametry
Rozměr 26 x 65 x 45 cm
Obsah 1,2 l