CandleLite

Více než 170 let technických a praktických odborných znalostí v oblasti výroby svíček, použitých při výrobě produktů v provozovně v Leesburgu v Ohiu. Bohaté dědictví kvality firmy Candle-lite, amerického výrobce svíček, má své počátky v roce 1840, kdy Thomas Emery založil společnost Emery Lard Oil & Candle Company v Cincinnati, Ohio.
Na dnešním trhu svíčky společnosti Candle-lite ztělesňují přírodní vůně v podobách zkrášlujících domov. Protože skrytá kvalita našich výrobků není náhodnému pozorovateli snadno zřejmá, seznámíme vás s přednostmi společnosti Candle-lite.
Výrobní a distribuční zařízení společnosti Candle-Lite o rozloze 860 000 čtverečních stop v Leesburgu, Ohio

 

Kompletní přednosti Candle-lite

  • Svíčky jsou precizně vyvíjeny a vyráběny v USA v souladu se všemi státními a federálními předpisy o spotřebním zboží.
  • Přísné dodržování všech průmyslových standardů a norem ASTM, včetně rozhodujícího bezpečnostního testu skla, který provádějí profesionální odborníci na jeho zkoušky. Tím je zajištěna bezpečnost a spolehlivost vybraného skla, které slouží jako nádobky na svíčky. Společnost Candle-lite provádí interní testování hoření u každé výrobní série, aby byla pro spotřebitele zajištěna bezpečnost VŠECH svíček.
  • Unikátní formule vosku Candle-lite a typ knotu zajišťují skvělou spotřebu vosku oproti konkurenčním svíčkám.
  • Přísné testy vyblednutí a stability vnitřní barvy se provádějí na všech svíčkách společnosti Candle-lite u výrobků všech tvarů, aby se udržela konzistence a zachovala maximální trvanlivost. Testování stability odhaluje skryté nedokonalosti, které nesplňují normy kvality společnosti Candle-lite, a proto nikdy neopustí náš výrobní závod.
  • Vůně procházejí externím testováním spotřebitelských komisí za účelem zjištění preferencí spotřebitelů.