stolní biokrb - zapuštěný do stolní desky

Doprava zdarma
Cena
19600 Kč

Výrobce

Kód produktu
BB-IT

do 4 týdnů
ks

Vytvořte si svůj vlastní design - vložte tento stolní biokrb do stolní desky a máte hotovo. Tento model lze umístit do jakéhokoli tepelně odolného materiálu. Optimalizujte a vylepšujte jakoukoli místnost uvnitř i venku. Tvrzené sklo vám umožní vychutnat si naprostou bezpečnost. Uvolněte svou kreativitu tímto zařízením. Více

Je to zelený produkt

Žádný komín ! Žádný plyn ! Žádný kouř ! Tento krb používá bioethanolové palivo, aby vám dodal teplo a potěšení ze skutečného plamene ve vašem obývacím prostoru. Bioethanol čistě hoří a není toxický. Uvolňování jen velmi malého množství oxidu uhličitého a vodní páry.

Velmi snadná instalace a použití

Tento krb lze instalovat do všech žáruvzdorných materiálů, jako jsou ocelové, betonové nebo cihlové konstrukce, jakož i do materiálů vyrobených z recyklovaného ohnivzdorného dřeva nebo žáruvzdorného dřeva (třída A nebo B).

Stolní biokrb je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Tento model má 4 kusy tvrzeného skla pro ještě větší bezpečnost.

Stejně jako všechny produkty Bio-Blaze® je i stolní biokrb  vybaven vysoce kvalitním nastavitelným hořákem z ušlechtilé oceli, který vám dodá elegantní a uklidňující plamen.

Plamen lze snadno uhasit pouhým posunutím hořáku,   dodanou rukojetí.

Veškeré příslušenství je zahrnuto včetně trychtýře a manuálu.

Parametry :

délka 422, šířka 302, výška 250 mm    / z toho sklo 150 mm/

objem hořáku 2 l  

výkon hořáku  2,5 kW

Parametry
Hmotnost 20 kg
Rozměr d 422 x š 302 x v 250 mm
Barva nástřik černá matná