Doprava zdarma
Cena
24540 Kč

Kód produktu
K259

Do 14 dnů
ks

Certifikovaný hořák k zabudování do desky, nábytku. Hořák vám umožní integrovat majestátní oheň do vašeho vlastního uspořádání. Do připraveného otvoru stačí vložit krb. Zařízení je určeno k umístění do kusu nábytku. Více

Hořák vhodný pro vložení do speciálního krytu, který se sklem a krásným povrchem vytváří ucelený, estetický celek. Hořák je primárně navržen tak, aby absorboval teplo hořáku, což neumožňuje, aby se substrát pod ním zahříval nad normu. Kromě toho je komora skříně pod hořákem navržena tak, aby snižovala tlak, který může vzniknout v případě přetečení paliva. Jedná se o systém, který zajišťuje bezpečné používání krbu. Díky výše uvedeným řešením je možné integrovat oheň do nábytkové desky (kromě  desek potažených fólií). Nejkvalitnější nerezová ocel zajišťuje kvalitu a trvanlivost a povrch broušeného povrchu a zkosené hrany poskytují krásný povrch.

Nedílnou součástí vložky je hořák  Wave 500 mm , celý vyrobený z nerezové oceli. Hořák má regulaci plamene. Jednou z mnoha výhod tohoto hořáku je jeho bezpečnost. Díky použití jedinečné keramické absorpční vložky uvnitř  nedojde k úniku biopaliva z nádrže, i když je zařízení obráceno. Absorpční jádro také zajišťuje delší a rovnoměrnější spalování biopaliva. Součástí biokrbu je krycí vrstva pro hořák.

Kazeta na hořák je vyrobená ze stejného materiálu jako hořák (ocel INOX) a sada obsahuje 2 tvrzené sklo. Vložka  s instalovaným hořákem je kompletní sada připravená k instalaci do nábytku nebo choulostivějších materiálů.   

Díky použití nejkvalitnější nerezové oceli odolné proti kyselinám o tloušťce 3 a 4 mm vám bude vložka spolehlivě sloužit po mnoho let.

Rozměry :  délka  60 cm , výška 5,4 cm , hloubka 32 cm .

Délka hořáku : 50 cm - tvar vlna

Objem hořáku : 1 l, výkon cca 3 kW, spotřeba 1 l : 2,5 - 4 hodiny.

Hmotnost :  10 kg, materiál - leštěná nerezová ocel

                  

                                                                                    

Parametry
Hmotnost 10 kg
Rozměr 60 x 32 x 5,4 cm
Výhřevnost 3 kW