Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky.
Spodní část hořáku je nastříkána vysoce kvalitní práškovou barvou o tloušťce 1 mm. Tato černá prášková barva je velmi odolná proti vysokým teplotám, stejně tak při kontaktu s ohněm nedochází k žádné deformaci barvy a barva zachovává původní tvar i vzhled.
Více >>

13445 Kč S DPH Do 3 týdnů

Upřesněte výběr produktu

ks
Volba hrany Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Hořák Bio  450 x 90 mm - Volba hrany: Zvlněná Rovná Do 3 týdnů 13445 Kč
Hořák Bio  450 x 90 mm - Volba hrany: Zvlněná Zvlněná Do 3 týdnů 13445 Kč

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Horní část hořáku se skládá ze dvou samostatných dílů, jejichž hrany jsou řezány laserem a vytvářejí rovnou linii obou částí.

Hořák lze zakoupit jako samostatný kus, nebo ve druhé variantě lze na hořák dokoupit i samostatný kontejner, (vana) do kterého se hořák vkládá. Tato zvláštní kazeta tvoří dodatečnou ochranu před náhodným převrhnutím hořáku a dále slouží jako další izolace tepla u biokrbů, které jsou vkládány do nábytku nebo stěny. Spodní část hořáku je nastříkána přáškovou černou matnou barvou a v jedné variantě je vrchní díl opatřen stejnou černou práškovou barvou, ve druhé variantě je vrchní část z nerezové oceli.

Každý hořák se skládá z těla a víka. Uvnitř je hliníková vložka, která vytváří tzv. keramickou výplň.  Pohlcuje biolíh,  uvoňuje páry a prodlužuje dobu hoření.

Rozměry :  Šířka:  94 mm,  Délka: 450 mm, Výška:  65 mm

Objem hořáku :   1 500 ml

Tepelný výkon :  2,5 - 3,4  kW/h

Doba hoření  :  3 - 5  hodin

Hmotnost   :    2,8 kg

 

Hmotnost
2,8 kg
Rozměr
45 x 9,5 cm
Barva
nerezová ocel, nástřik černá matná
Výhřevnost
3,4 kW
Volba hrany
Rovná, Zvlněná

Kontaktujte nás!