Cena
25350 Kč

Kód produktu
K219

Do 3 týdnů
ks

Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky.
Hořák s wave linkou formuje oheň do zcela mimořádné vizualizace, jinak se rovněž tento plamen označuje jako 3 D obraz. Spodní část hořáku je nastříkána vysoce kvalitní práškovou barvou o tloušťce 1 mm. Tato černá prášková barva je velmi odolná proti vysokým teplotám, stejně tak při kontaktu s ohněm nedochází k žádné deformaci barvy a barva zachovává původní tvar i vzhled.
!! Tyto hořáky mají velký objem a nejsou vhodné k domácímu používání. Před koupí větších hořáků doporučujeme nás kontaktovat. !! Více

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Značně inovativní návrh tohoto hořáku umožňuje pozorovat plameny v tzv. 3D obrazu a tím se podstatně zvyšuje estetický zážitek.  Horní část hořáku se skládá ze dvou samostatných dílů, jejichž hrany jsou řezány laserem a vytvářejí zvlněný okraj. 

Hořák lze zakoupit jako samostatný kus, nebo ve druhé variantě lze na hořák dokoupit i samostatný kontejner, (vana) do kterého se hořák vkládá. Tato zvláštní kazeta tvoří dodatečnou ochranu před náhodným převrhnutím hořáku a dále slouží jako další izolace tepla u biokrbů, které jsou vkládány do nábytku nebo stěny. Spodní i horní část hořáku je nastříkána přáškovou černou matnou barvou. Tělo hořáku je z oceli o tloušťce 6 mm.

Každý hořák se skládá z těla a víka. Uvnitř je hliníková vložka, která vytváří tzv. keramickou výplň.  Pohlcuje biolíh,  uvoňuje páry a prodlužuje dobu hoření.

Rozměry :  Šířka:  200 mm,  Délka: 1200 mm, Výška:  72 mm

Objem hořáku :  10 litrů

Doba hoření  5 - 7 hodin

Hmotnost   :    18 kg

 

Parametry
Rozměr 120 x 20 x 7,2 cm
Obsah 10 l
Barva nástřik černá matná
Volba hrany Rovná, Zvlněná