Doprava zdarma
Cena
od 24550 Kč

Výrobce

Kód produktu
BK BR400R

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Hořáky BioKamino jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a mají dlouhou životnost. Jsou vyráběny v různých velikostech a doba hoření bude záviset na množství kapaliny nalité dovnitř a na otevření hořáku. Všechny mají nastavitelný plamen, který vám umožní ovládat výšku plamene, provozní náklady a také teplo, které se uvolňuje. Více

Hořák je vyplněn certifikovaným neškodným keramickým vláknem.

rozměry hořáku :  délka 398 x výška 60 x šířka 98  mm

rozměry s lemem hořáku :  délka 420 x výška  690 x šířka 120  mm

objem hořáku 1,5 l - nastavitelný plamen

výkon : 3,5 kW

Spotřeba   +/-  3,5-5,5 hodin - 0,37 l/ h

minimální prostor : 54 m3 ,  výška místnosti  2,45 m 

dodávané příslušenství : nástroj pro regulaci a uhašení plamene

váha 3,3 kg

Bezpečnostní kazeta pro hořák BKP50-400R.

Z důvodu pocitu ještě větší bezpečnosti, byla vytvořena speciální ochranná nádoba pro hořáky určená k instalaci například do nábytku nebo dřevěné stěny. Kazeta je vyrobena ze silného 3mm  plechu.  Kontejner má rozměry přizpůsobené specifické velikosti hořáku pro biopaliva a jeho úkolem je "zachytit" jakékoli náhodné rozlití bioetanolu a zabránit jeho vstupu do vnitřku nábytku nebo stěny. Kontejner umožňuje vypouštět výpary biopaliv přes ventilační otvory, čímž zcela vyloučí veškerá nebezpečí, která mohou nastat.

Použitím kazety s bioetanolem spolu s kontejnmentem s kontejnery jsme si jistí, že kapalina za žádných okolností nebude unikat venku. Jedná se o dodatečnou ochranu vestavěné biokrby.

Parametry
Hmotnost 3,3 kg
Rozměr 420x69x120 mm
Výhřevnost 3,5 kW