Cena
37650 Kč

Výrobce

Kód produktu
B-B120I

Upřesněte výběr produktu

do 4 týdnů
ks

Hořáky Bio-Blaze ® jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 304 a mají celoživotní životnost. Více

Je to zelený produkt.

Žádný komín ! Žádný prach ! Žádný kouř ! Tento krb používá bioethanové palivo, aby vám poskytlo teplo a potěšení ze skutečného plamene ve vašem obytném prostoru. Bioethanol hoří čistě a je netoxický. Uvolňování pouze velmi malého množství oxidu uhličitého a vodní páry je srovnatelné s uvolňováním ze svíčky.

Jsou k dispozici v různých velikostech a doba hoření bude záviset na množství použité kapaliny a na vaší regulaci výšky plamene hořáku.   Všechny jsou vybaveny nastavitelným plamenem, takže můžete určit výšku plamene, náklady na spotřebu a uvolněné teplo.
Hořáky Bio-Blaze ® jsou obvykle integrovány do stávajícího krbu. Jednoduše vložte hořák do krbu místo dřeva. Hořák nelze použít v dekorativních krbech ani umístit na jiné tepelně odolné povrchy. Pro tento typ použití je nutná volitelná krabice Fuego.
Hořáky Bio-Blaze ® používají ve svých projektech mnoho architektů a specialistů na interiér a jsou považovány za velmi spolehlivé a vysoce kvalitní.

Rozměry :  délka 119 cm,     délka včetně vrchního okraje  121 cm

                   šířka  20,5 cm,    šířka včetně vrchního okraje  22,5 cm

                   výška   5,4 cm 

Objem  :    5 L,  spotřeba paliva je 0,9 l/ hodinu

Výkon  :    4,5 kW

 K hořáku je možné dokoupit ještě tvrzené sklo v délce 122 cm a ocelový box (vana) ,do kterého lze zapustit hořák v délce 120 cm.

Parametry
Hmotnost 15 kg
Rozměr 121 x 22,5 x 5,4 cm
Výhřevnost 4,5 kW
Ochranný kontejner + ochranný kontejner, pouze hořák
tvrzené sklo + tvrzené sklo, pouze hořák bez skla