Volně stojící biokrb Alexandro je opravdový solitér. Tento originální kousek je moderní, má volné nezakryté otvory, které mu dodávají lehkost. Ve velkém prostoru vytvoří neobvyklé a originální uspořádání. Více >>
Kód produktu: K216

38500 Kč S DPH Do 3 týdnů

Upřesněte výběr produktu

ks
Volba hrany Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Biokrb volně stojící Alexandro Rovná Do 3 týdnů 38500 Kč
Biokrb volně stojící Alexandro Zvlněná Do 3 týdnů 38500 Kč

Rozměry  111 x 40 x 38 cm.  111 cm šířka  biokrbu, 40 cm hloubka biokrbu a 38 cm je prostorová výška těla  biokrbu.  Plášť biokrbu je ocelový plech, tloušťka 1,5 mm, práškově lakováno  polomatnou černou žáruvzdornou barvou nebo alpskou bílou nebo nerez.

Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky. 

Hořák má hranu ve tvaru vlny nebo může být hrana rovná. Vlna formuje oheň do zcela mimořádné vizualizace, jinak se rovněž tento plamen označuje jako 3 D obraz.   Hořák  je nastříkán vysoce kvalitní práškovou černou, polomatnou  barvou. Tato černá prášková barva je velmi  odolná proti vysokým teplotám, stejně tak při kontaktu s ohněm nedochází k žádné deformaci barvy a barva zachovává původní tvar i vzhled. 

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Uvnitř je hliníková vložka, která vytváří tzv. keramickou výplň.  Pohlcuje biolíh,  uvoňuje páry a prodlužuje dobu hoření.

Rozměry hořáku : 37 cm

Objem hořáku :   2,3 l, doba hoření  4 - 5 hodin

Biokrb je možné doladit  ozdobnými doplňky: kameny a keramická polena.  (doplňky musí být umístěny kolem hořáku,  aniž by ho skutečně zakrývaly. Příslušenství není součástí dodávky, ale snadno jej získáte z nabídky našeho eshopu.

BiokrbAlexandro je ideální pro náročné dekoratéry.  Tento model vám umožňuje postavit jej na zem nebo na vhodný podstavec.

Rozměr
111 x 40 x 38 cm
Obsah
2,3 l
Barva
Bílá, nerezová ocel, Černá
Volba hrany
Rovná, Zvlněná
Cena
35500

Kontaktujte nás!