Doprava zdarma
Cena
44750 Kč

Kód produktu
K268

do 5 týdnů
ks

Designový kousek, který vyniká svou elegancí a rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Robustní design uzavřený do pevného a robustního rámu.
Bílá smaltovaná ocel a 2 tvrzená skla. 1 palivový hořák o objemu 2 l , vyrobený z nerezové oceli pro vysokou tepelnou odolnost. Skutečný plamen a téměř okamžitý pocit tepla a žádný kouř a ani zápach. Více

Biokrby nabízejí alternativu k tradičním krbům pro ty, kteří si chtějí užívat oheň  se skutečným plamenem bez nutnosti  stavby krbu a dalších nákladných instalací.

Pracují díky alkoholu z přírodních produktů. Tento alkohol, který patří do oblasti obnovitelných zdrojů energie, uvolňuje v době spalování  v malém množství vodní páru, hoří čistým plamenem, který nekouří a po spalování nezůstává v krbu popel. Jsou tedy nezávislé na jiném zdroji energie, jako je plyn nebo elektřina.

Model Spectrum je volně stojící krb, který se vyznačuje moderním designem. Jeho jedinečná podoba se nachází jak v klasických interiérech, tak jako doplněk moderních interiérů. Jeho sladění s interiérem lze dosáhnout především různými barvami. Díky tónovanému (tvrzenému) sklu vypadá plamen výjimečně atmosféricky, což zajišťuje bezpečnost během používání. Krb Spectrum byl navržen tak, aby jeho spodní část mohla být použita jako police. Krb je oboustranný, takže jej můžete umístit kamkoli, ne nutně ke zdi, což vám umožní užít si oheň ze dvou různých stran nebo ve dvou různých místnostech.

Biokrb má regulaci hořáku.  

Rozměry délka 110 cm, výška 85,5 cm, šířka a 25 cm.

Délka hořáku je 80 cm, objem 2 l.

Hmotnost 26 kg.

2 ks ochranná tvrzená skla 4 mm

Parametry
Rozměr 110 x 85,5 x 25 cm
Obsah 2 l
Výhřevnost 3 kW