Doprava zdarma

Občas jsou zkrátka 4 strany moc... a řešení? Rohový BIOkrb, který nabízí už z dálky krásný výhled na skutečné plameny!
Moderní, efektivní biokrbová vložka, kterou lze instalovat do výklenku.
Více >>

Kód produktu: K264

37700 Kč S DPH Do 3 týdnů

ks
Příslušenství 9

Rohový biokrb má rozměry 110 x 50 x 35 cm.

výška 50 cm, šířka 110 cm, hloubka 35 cm

Barva - černý mat, hořák - nerez.

Struktura vložky je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem v černé polomatné barvě.  Rohový biokrb 110 V2   je model s otevřenou pravou  stranou.

Krby  110 Vers2 jsou modely pro snadnou instalaci do výklenku. Kostra krbu je rozšířená verze, která obsahuje odvětrávací systém, který zabraňuje hromadění tlaku pod hořákem v případě přetečení paliva. Krb má také v horní části zabudovanou izolaci, která umožňuje jeho montáž například do sádrokartonové konstrukce. Konstrukce rovněž nevyžaduje vytvoření otvoru v podkladu pro hořák. Krb stačí vložit do připraveného otvoru. Verze L je krb s otevřenou LEVOU stranou a verze R s otevřenou PRAVOU stranou. Toto řešení umožňuje pozorovat oheň z obou stran a velmi efektivně vyplnit průchod mezi místnostmi.

Nedílnou součástí vložky je  hořák  80 cm , celý je vyrobený z nerezové oceli. Hořák má regulaci výšky plamene  a  lze jej kdykoli uhasit pomocí posuvného krytu, který je součástí sady. Jednou z mnoha výhod tohoto hořáku je jeho bezpečnost. Díky použití jedinečné absorpční vložky uvnitř hořáku nedojde k úniku biopaliva z nádoby.  Absorpční jádro také zajišťuje delší a rovnoměrnější spalování biopaliva.

Hořák má  certifikát TUV  potvrzující spolehlivý výrobní proces a nejvyšší kvalitu produktu.

Objem hořáku 1,5 litr.

 Doba hoření 1 litru paliva : cca  2  

DOPRAVA ZDARMA !!!

Zvláštní výhoda - po domluvě lze dohodnout libovolnou velikost - rozměry - rohového biokrbu. Délka dodání je 1 měsíc. Cena se stanovuje individuálně.

Jako dárek obdržíte 1 l paliva a zapalovač.

Rozměr
120 x 45 x 24 cm
Barva
Černá

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 5