Doprava zdarma
Cena
45480 Kč

Kód produktu
K267

Do 3 týdnů
ks

Občas jsou zkrátka 4 strany moc... a řešení? Otevřený BIOkrb, který nabízí už z dálky krásný výhled na skutečné plameny!
Moderní, efektivní biokrbová vložka, kterou lze instalovat do výklenku. Více

Rohový biokrb má rozměry  120 x 50 x 30  cm

výška 50 cm, šířka 120 cm, hloubka 30 cm

Barva - černý mat.

Biokrb se instaluje do připraveného výklenku. Jedná se o nejrozsáhlejší dostupné vestavěné modely. Kostra krbu je vybavena odvětrávacím systémem, který v případě přetečení paliva brání nárůstu tlaku pod hořákem. Rám má také 3 panely zasunuté do speciálních kolejnic, což umožňuje skrýt všechna upevnění. Rám krbu má také zabudovanou izolaci, která umožňuje jeho bezpečnou montáž, například v budovách z MDF nebo sádrokartonu.Krb může být krásným a efektivním spojovacím prvkem mezi dvěma místnostmi.

Struktura vložky je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem v černé polomatné barvě. Díky použití speciální vyztužené kotlové oceli bylo možné získat nejminimalističtější podobu s použitím pouze jedné vrstvy materiálu.Vložka byla navržena tak, aby co nejvíce usnadnila instalaci (díky složeným jazýčkům je možné zakrýt nedokonalosti vyříznutého otvoru ve zdi). Otevřený biokrb 120   je model s otevřenou  levou, pravou i přední   stranou.

Nedílnou součástí vložky je  hořák  100 cm,  celý je vyrobený z nerezové oceli. Hořák regulaci výšky plamene, což zvyšuje komfort používání hořáku a uvnitř hořáku je keramická absorpční vložka. Jednou z mnoha výhod tohoto hořáku je jeho bezpečnost. Díky použití jedinečné absorpční vložce uvnitř hořáku nedojde k úniku biopaliva z nádoby. Absorpční jádro také zajišťuje delší a rovnoměrnější spalování biopaliva.

Biokrb je vybaven mírně tónovaným ochranným sklem. 3 ochranná skla. Tvrzené sklo zvyšuje bezpečnost a dělá plamen zajímavějším.

Délka hořáku je  100 cm.

Výkon hořáku je 4 kW.

Objem hořáku 3 litry.

 Doba hoření 1 litru paliva :   1 - 2 hodiny

Hmotnost 22 kg

DOPRAVA ZDARMA !!!

Zvláštní výhoda - po domluvě lze dohodnout libovolnou velikost - rozměry -  biokrbu. Délka dodání je 1 měsíc. Cena se stanovuje individuálně.

Jako dárek k biokrbu je 2 litry biopaliva, zapalovač a doprava zdarma.

Parametry
Hmotnost 22 kg
Rozměr 100 x 50 x 30 cm
Barva Černá