Doprava zdarma
Cena
41850 Kč

Kód produktu
K258

Do 3 týdnů
ks

Občas jsou zkrátka 4 strany moc... a řešení? Otevřený BIOkrb, který nabízí už z dálky krásný výhled na skutečné plameny!
Moderní, efektivní biokrbová vložka, kterou lze instalovat do výklenku. Více

Rohový biokrb má rozměry  100 x 50 x 30  cm

výška 50 cm, šířka 100 cm, hloubka 30 cm

Barva - černý mat, hořák - nerez.

Struktura vložky je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem v černé polomatné barvě. Díky použití speciální vyztužené kotlové oceli bylo možné získat nejminimalističtější podobu s použitím pouze jedné vrstvy materiálu.Vložka byla navržena tak, aby co nejvíce usnadnila instalaci (díky složeným jazýčkům je možné zakrýt nedokonalosti vyříznutého otvoru ve zdi). Otevřený biokrb 100   je model s otevřenou  levou, pravou i přední   stranou.

Rám má také 3 panely zasunuté do speciálních kolejnic, což umožňuje skrýt všechna upevnění. Horní část vložky je dodatečně tepelně izolována. Připravená forma vytváří pevný rám pro oheň, který je viditelný ze tří stran, takže krb může být krásným a efektivním spojením mezi dvěma místnostmi.

Nedílnou součástí vložky je  hořák  50 cm, hrana hořáku je vlna , celý je vyrobený z nerezové oceli. Hořák regulaci výšky plamene, což zvyšuje komfort používání hořáku a uvnitř hořáku je keramická absorpční vložka. Jednou z mnoha výhod tohoto hořáku je jeho bezpečnost. Díky použití jedinečné absorpční vložce uvnitř hořáku nedojde k úniku biopaliva z nádoby. Absorpční jádro také zajišťuje delší a rovnoměrnější spalování biopaliva.

Biokrb je vybaven mírně tónovaným ochranným sklem. 3 ochranná skla. Tvrzené sklo zvyšuje bezpečnost a dělá plamen zajímavějším.

Délka hořáku je  50 cm.

Výkon hořáku je 3 kW.

Objem hořáku 1 litry.

 Doba hoření 1 litru paliva :   2 - 3 hodiny

Hmotnost 40 kg

DOPRAVA ZDARMA !!!

Zvláštní výhoda - po domluvě lze dohodnout libovolnou velikost - rozměry - rohového biokrbu. Délka dodání je 2 měsíce. Cena se stanovuje individuálně.

Jako dárek k biokrbu je 2 litry biopaliva, zapalovač a doprava zdarma.

Parametry
Rozměr 100 x 50 x 30 cm
Barva Černá