Doprava zdarma
Cena
34900 Kč

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

do 4 týdnů
ks

Tento biokrb je dokonalý !!! Krásný kus, který ozdobí Vaši místnost. Jednodušší už to být ani nemůže. Stačí pověsit, žádné zabudování, obklady, pouze jednoduchá instalace. !!!
Biokrb je vysoce kvalitní produkt, který je mimořádně moderním a originálním řešením pro jakýkoli interiér.

Biokrb lze zavěsit na téměř jakoukoliv rovnou stěnu, včetně omítkových stěn, kamenných zdí, betonových stěn. Je vyroben z vysoce kvalitního nerezového rámu.

Tento produkt je vybaven předním ochranným sklem.Více

Bio krb je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a je vyráběn pomocí nejmodernějších technologií. Obal výrobku byl vyroben výhradně z oceli a všechny prvky byly přesně potaženy barvou odolnou vůči teplu a poškození.  Inovativní konstrukce hořáku navíc zajistí bezpečnost, rovnoměrné a bez zápachu spalování biopaliv a pohodlí při používání.

Biokrb  je vybaven plněným tvrzeným sklem, které zajistí další bezpečnost při používání. 

Žádný komín, žádný kouř. Tento biokrb využívá bioetanolové palivo, které Vám poskytne jemné teplo a přinese radost ze skutečného plamene. Spalování bioetanolu je čisté a netoxické, uvolňuje velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry.

Velmi snadná instalace a použití. Pověsí se podobně jako obraz na stěnu, biokrb nemá zapuštěná "záda", takže rovný zadní díl je uzpůsobený k rychlé instalaci. 

Model Mural 120 bx je krb určený k zavěšení na zeď se dvěma montážními kolíky. Nelze jej použít na dřevotřískové, nábytkové nebo sádrokartonové stěny nebo na stěny pokryté tapetami. Vylepšená podoba krbu Murall a teplo, které poskytuje, a magická atmosféra z něj učiní dokonalé obohacení jakéhokoli prostoru. Díky možnosti změny barvy a rozměrů krbu lze krb přizpůsobit charakteru každého interiéru!  Model Mural 120 bx je vybaven tónovaným tvrzeným sklem, což zvyšuje bezpečnost používání a činí oheň mimořádně atraktivním. Díky designu krbu, propracovaným detailům a zabudovaným bočním stěnám vypadá krb z každé perspektivy skvěle.

Délka hořáku je 80 cm o objemu 2 l.

Rozměry biokrbu :

délka 120 cm

výška 56 cm

hloubka  16 cm

Materiál  - velmi kvalitní ocelový rám, černý nebo bílý  nástřik - povrch

Kapacita hořáku je 2 l.  

DOPRAVA ZDARMA !!!

Parametry
Rozměr 120 x 56 x 16,5 cm
Barva Bílá, nerezová ocel, Černá, hnědá
Výhřevnost 3 kW