Doprava zdarma regulujte si sami velikost plamene
Cena
59500 Kč

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

do výroby 4 - 6 týdnů
ks

Nástěnný biokrb, výjimečný, luxusní model, který zdobí a vytváří tu správnou atmosféru. Bez kouře, bez spalin, bez popela, bez zápachu, bez komínu i bez dřeva. Pouze příjemný, otevřený oheň.

VERZE M Více

Michelangelo  je  základním a elegantním BIOkrbem italských designérů. Je vhodný pro každé místo a díky rámu z nerezové oceli můžete vytvářet modernější vzhled, který lze  snadno aplikovat v prostoru.

Michelangelo je nástěnný biokrb, který visí na zdi a vytváří dokonalý bod světla a tepla.

Díky bezpečnému a ekologickému hořáku  obohatí vaše večery jedinečnou atmosférou.

Nástěnné biokrby nemají omezení, nevyžadují náročnou instalaci nebo montáže ke komínům, jsou snadno sestavitelné. Jsou vhodné jak do prostorných domů, vil, stejně tak i do menších bytů.  Pro bytové architekty jsou skvělým řešením pro návrhy interiérů, protože široký sortiment produktů umožňuje realizace nejoriginálnějších nápadů.

Biokrb je vyroben z kvalitního ocelového materiálu.

Biokrb  Michelangelo  je vybaven bezpečným a ekologickým hořákem.   Umožňuje plynulou regulaci výšky plamene a spotřeby paliva. Biokrb   má rovněž  nižší spotřebu paliva díky keramické vatě,  která je součástí biokrbu.

Má také indikátor maximální hladiny biopaliva  a absorpční keramickou vatu, které snižuje jeho spotřebu a zabraňuje úniku v důsledku převrácení zařízení. Zhasnutí plamene v hořáku se provádí pomocí pohyblivého víčka  speciální rukojetí dodávanou se zařízením. V sadě jsou navíc 2 montážní kolíky.

Způsob montáže:

-  na zeď :  lze zavěsit na zeď pomocí montážních kolíků (otvory na zadní stěně biokrbu). Ideální a jednoduchý způsob, není třeba obklady, pověsí se přímo na       stěnu. 

rozměry :  

Michelangelo XL:  110x58x17cm | BR600R   objem hořáku 2 litry, spotřeba 0,5 l/ hod.       výkon     4 kW  (cena se vypočítává individuálně)

Michelangelo L:     90x58x17cm | BR400R   objem hořáku 1,2 litry, spotřeba  0,37 l/hod.   výkon   3,5 kW  (cena se vypočítává individuálně)

Michelangelo M:     77x48x17cm | BR300R   objem hořáku 1 litru,  spotřeba 0,3 l/hod.       výkon   3 kW

ochrana hořáku :  tvrzené bezpečnostní sklo

 

Obsah balení biokrbu Michelangelo :

bezpečnostní zásobník na biolíh

regulační páka

montážní šroub - 2 x

Parametry
Rozměr XL 110x58x17 cm / hořák BR600R, L 90x58x17 cm / hořák BR400R, M 77x48x17 cm/ hořák BR300R
Barva Bílá, Černá, bordó, hliníkově šedá