Doprava zdarma regulujte si sami velikost plamene
Cena
22590 Kč

Kód produktu
P191

do 4 týdnů
ks

Nástěnný biokrb, výjimečný, luxusní model, který zdobí a vytváří tu správnou atmosféru. Bez kouře, bez spalin, bez popela, bez zápachu, bez komínu i bez dřeva. Pouze příjemný, otevřený oheň v půlkulatém designu! Více

Nástěnné biokrby nemají omezení, nevyžadují náročnou instalaci nebo montáže ke komínům, jsou snadno sestavitelné. Jsou vhodné jak do prostorných domů, vil, stejně tak i do menších bytů.  Pro bytové architekty jsou skvělým řešením pro návrhy interiérů, protože široký sortiment produktů umožňuje realizace nejoriginálnějších nápadů.

Biokrb je vyroben z kvalitního ocelového materiálu s žáruvzdorným nástřikem.

Hořák biokrbu potvrzuje bezpečnost výrobku a vysokou kvalitu zpracování. Je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli s dvouplášťovou konstrukcí. Umožňuje plynulou regulaci výšky plamene a spotřeby paliva. Biokrb  má rovněž  nižší spotřebu paliva díky keramické vatě,  která je součástí biokrbu.

Způsob montáže:

-  na zeď :  lze zavěsit na zeď pomocí montážních kolíků (otvory na zadní stěně biokrbu).

-  lze  připevnit  do výklenku ve zdi (je zapotřebí použít izolaci pro vysoké teploty) , nebo na rovnou zeď a kolem obestavět cihlou či kamenem. Dilatace: bezpečná vzdálenost od stěny (1,5 cm)  umožňuje cirkulaci vzduchu kolem biokrbu.  Po instalaci biokrbu pak ze zdi vystupuje pouze přední čelo, které má vystouplé orámování a působí na pohled 3D efektem.

Velikost L/Š/V : 97 x 15 x 59 cm 

Objem: 1 L

 

 

Parametry
Rozměr 97 x 15 x 59 cm
Obsah 1 litr
Barva mramorová/hnědošedá
Výhřevnost 2 kW