Biokrb nástěnný 120 černý mat - Volba hrany: Rovná, hořák: nerez

Doprava zdarma
Cena
26990 Kč

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

do 4 týdnů
ks

Jednodušší už to být ani nemůže. Stačí pověsit, žádné zabudování, obklady, jednoduchá instalace. !!!
Biokrb je vysoce kvalitní produkt, který je mimořádně moderním a originálním řešením pro jakýkoli interiér.

Biokrb lze zavěsit na téměř jakoukoliv rovnou stěnu, včetně omítkových stěn, kamenných zdí, betonových stěn. Je vyroben z vysoce kvalitního nerezového rámu.

Součástí balení jsou montážní kolíky, nálevka na biolíh, rukojeť pro regulaci plamene.
Barva : práškově lakovaná černá polomatná ocel
Hořák : délka 80 cm, objem 5,4 l
Více

Bio krb je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a je vyráběn pomocí nejmodernějších technologií. Obal výrobku byl vyroben výhradně z oceli a všechny prvky byly přesně potaženy barvou odolnou vůči teplu a poškození. Produkt byl navíc vybaven nastavitelným hořákem na biopaliva vyrobeným z nerezové oceli. Inovativní konstrukce hořáku navíc zajistí bezpečnost, rovnoměrné a bez zápachu spalování biopaliv a pohodlí při používání. Hořák lze zvolit s hranou rovnou, nebo zvlněnou.

Žádný komín, žádný kouř. Tento biokrb využívá bioetanolové palivo, které Vám poskytne jemné teplo a přinese radost ze skutečného plamene. Spalování bioetanolu je čisté a netoxické, uvolňuje velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry.

Velmi snadná instalace a použití. Pověsí se podobně jako obraz na stěnu, biokrb nemá zapuštěná "záda", takže rovný zadní díl je uzpůsobený k rychlé instalaci. 

Rozměry biokrbu :

délka 120 cm

výška 68 cm

hloubka  28 cm

Materiál  - velmi kvalitní ocelový rám.

Kapacita hořáku je 5,4 L.  Hořák má regulační lištu, která ovlivňuje velikost plamene a tím i spotřebu biolihu.  Litr biolihu vydrží cca 2-3 hodiny.

DOPRAVA ZDARMA !!!

Parametry
Rozměr 80 x 40 x 12,5 cm
Barva Bílá
hořák nerez, černý