Doprava zdarma
Cena
26990 Kč

Kód produktu
K210

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Jednodušší už to být ani nemůže. Stačí pověsit, žádné zabudování, obklady, jednoduchá instalace. !!!
Biokrb je vysoce kvalitní produkt, který je mimořádně moderním a originálním řešením pro jakýkoli interiér.

Biokrb lze zavěsit na téměř jakoukoliv rovnou stěnu, včetně omítkových stěn, kamenných zdí, betonových stěn. Je vyroben z vysoce kvalitního nerezového rámu.

Součástí balení jsou montážní kolíky, nálevka na biolíh, rukojeť pro regulaci plamene.
Barva : práškově lakovaná černá polomatná ocel
Hořák : délka 80 cm, objem 5,4 l
Více

Bio krb je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a je vyráběn pomocí nejmodernějších technologií. Obal výrobku byl vyroben výhradně z oceli a všechny prvky byly přesně potaženy barvou odolnou vůči teplu a poškození. Produkt byl navíc vybaven nastavitelným hořákem na biopaliva vyrobeným z nerezové oceli. Inovativní konstrukce hořáku navíc zajistí bezpečnost, rovnoměrné a bez zápachu spalování biopaliv a pohodlí při používání. Hořák lze zvolit s hranou rovnou, nebo zvlněnou.

Žádný komín, žádný kouř. Tento biokrb využívá bioetanolové palivo, které Vám poskytne jemné teplo a přinese radost ze skutečného plamene. Spalování bioetanolu je čisté a netoxické, uvolňuje velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry.

Velmi snadná instalace a použití. Pověsí se podobně jako obraz na stěnu, biokrb nemá zapuštěná "záda", takže rovný zadní díl je uzpůsobený k rychlé instalaci. 

Rozměry biokrbu :

délka 120 cm

výška 68 cm

hloubka  28 cm

Materiál  - velmi kvalitní ocelový rám.

Kapacita hořáku je 5,4 L.  Hořák má regulační lištu, která ovlivňuje velikost plamene a tím i spotřebu biolihu.  Litr biolihu vydrží cca 2-3 hodiny.

DOPRAVA ZDARMA !!!

Parametry
Rozměr 80 x 40 x 12,5 cm
Barva Bílá
hořák nerez, černý