Doprava zdarma
Cena
37990 Kč

Kód produktu
K223

do 4 týdnů
ks

Biokrb je vysoce kvalitní produkt, který je mimořádně moderním a originálním řešením pro jakýkoli interiér.

Je vyroben z vysoce kvalitního nerezového rámu. Biokrb je určený k instalaci do výklenku připraveného ve zdi. Uvnitř biokrbu je dokonale propracovaná forma s účinným přenosem tepla do místnosti. Krb je vybaven vlastním odvzdušňovacím systémem, který v případě přetečení paliva zabraňuje hromadění tlaku pod hořákem. Dlouhý 80 cm hořák s jedinou linií ohně a keramickým vláknem zajišťuje bezpečné použití a poskytuje krásný a vizuálně účinný oheň. Kromě toho je krb vybaven tvrzeným sklem, což zvyšuje bezpečnost používání a stabilizuje oheň.

Součástí balení jsou montážní kolíky, nálevka na biolíh, rukojeť pro regulaci plamene.
Barva : práškově lakovaná černá polomatná ocel
Hořák : délka 80 cm, objem 2 l
Více

Bio krb je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a je vyráběn pomocí nejmodernějších technologií. Obal výrobku byl vyroben výhradně z oceli a všechny prvky byly přesně potaženy barvou odolnou vůči teplu a poškození. Produkt je navíc vybaven nastavitelným hořákem na biopaliva vyrobeným z nerezové oceli. Inovativní konstrukce hořáku navíc zajistí bezpečnost, rovnoměrné a bez zápachu spalování biopaliv a pohodlí při používání. 

Žádný komín, žádný kouř. Tento biokrb využívá bioetanolové palivo, které Vám poskytne jemné teplo a přinese radost ze skutečného plamene. Spalování bioetanolu je čisté a netoxické, uvolňuje velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry.

Velmi snadná instalace a použití. 

Rozměry biokrbu :

délka 120 cm

výška 50 cm

hloubka  20 cm

Materiál  - velmi kvalitní ocelový rám.

Kapacita hořáku je 2 L.  Hořák má regulační lištu, která ovlivňuje velikost plamene a tím i spotřebu biolihu.   

Součástí biokrbu je tvrzené ochranné sklo o šířce 4 mm

DOPRAVA ZDARMA !!!

Parametry
Hmotnost 25 kg
Rozměr 120 x 50 x 20 cm
Barva nástřik černá matná
hořák nerez