Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA

Designový kousek, který vyniká svou elegancí a rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Z majestátu egyptských pyramid a nadčasového kouzla jednoho z nejromantičtějších měst na světě se zrodilo bioKamino Louvre, kombinace stylu a elegance.

Bílá smaltovaná ocel a 4 tvrzená skla. 1 palivový hořák o objemu 2,4 l , vyrobený z nerezové oceli pro vysokou tepelnou odolnost. Skutečný plamen a téměř okamžitý pocit tepla a žádný kouř a ani zápach.
Více >>

Výrobce: bioKamino

64400 Kč S DPH do 5 týdnů

Upřesněte výběr produktu

ks
Barva Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Biokrb Louvre - Barva: Bílá Bílá do 5 týdnů 64400 Kč
Biokrb Louvre - Barva: Bílá Černá do 5 týdnů 64400 Kč

Louvre  otevřený ze čtyř stran, pro  360stupňovou viditelnost  plamene , ideální pro relaxační koutek s dobrou knihou nebo pro shromáždění  přátel  kolem  ohně.

Biokrby nabízejí alternativu k tradičním krbům pro ty, kteří si chtějí užívat oheň  se skutečným plamenem bez nutnosti  stavby krbu a dalších nákladných instalací.

Pracují díky alkoholu z přírodních produktů. Tento alkohol, který patří do oblasti obnovitelných zdrojů energie, uvolňuje v době spalování  v malém množství vodní páru, hoří čistým plamenem, který nekouří a po spalování nezůstává v krbu popel. Jsou tedy nezávislé na jiném zdroji energie, jako je plyn nebo elektřina.

Biokrb má regulaci hořáku. Přibližný topný výkon je cca 2,9 kW.

Rozměry délka 74 cm, výška 63 cm, šířka a 74 cm.

Rozměr
74 x 74 x 63 cm
Obsah
2,4 l
Barva
Bílá, Černá
Výhřevnost
2,9 kW

Kontaktujte nás!