Doprava zdarma
Cena
22580 Kč

Kód produktu
K271

Upřesněte výběr produktu

do 4 týdnů
ks

Designový kousek, který vyniká svou elegancí a rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Robustní design uzavřený do pevného a robustního rámu.
Samostatně stojící biokrb je skvělou alternativou k tradičním krbům. Skutečný plamen a téměř okamžitý pocit tepla a žádný kouř a ani zápach. Více

Biokrb EMO 3  je z prestižní řady portálových biokrbů a je to krb určený do každého interiéru. 

Biokrb EMO 3 je  vyroben  z nejkvalitnějších materiálů a je dokonalou kombinací vysoce kvalitní oceli, ze které je vyroben biokrb, a pláště z lakované MDF desky.

V biokrbu EMO 3 je důležitý každý detail, zaměřuje se především na extrémně jednoduché a elegantní tvary, které budou perfektně zapadat do interiéru v tradičním i moderním stylu. Díky tak vysoké kvalitě zpracování v kombinaci s klasickou formou produktu produkt dokonale napodobuje tradiční krb.

Biokrb  na rozdíl od tradičního krbu nevyžaduje připojení ke komínovému kouřovodu, takže jej lze umístit kdekoli ke zdi. Produkt je určen jak pro byty, tak pro domy. Perfektní jako dekorativní prvek v každém obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici.

Palivem pro biokrb je bio líh, který je  ekologický a je  vyráběný na rostlinném základě.  Můžeme potvrdit, že toto palivo  hoří krásným, přirozeným plamenem, z ohně neodlétávají jiskry, oheň je bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Velkou  výhodou volně stojících biokrbů je jejich mobilita, takže se dají libovolně přemisťovat.

Nerezová nádoba na biolíh je vybavena absorpční vložkou.  Tato vložka zaručuje výrazné snížení spotřeby biokrbu a chrání částečně biolíh před rozlitím,  a to i v případě převrácení biokrbu nebo naklonění hořáku. Volně stojící romantický biokrb EMO si můžete ustavit kdekoliv  ke stěně, může být solitérem v místnosti a vždy bude budit zájem a pozornost.

Srdcem biokrbu je regulovatelný hořák, díky kterému si můžete  nastavit výšku plamene, dobu hoření, tepelný výkon a tím i spotřebu paliva.Je to hořák s plynulou regulací plamene. Hořák splňuje ty nejpřísnější evropské normy PN-EN 16647: 2015

Hořák :   -  délka je 50 cm,  objem hořáku je  1,5 l, kryt je vyroben z oceli o průměru 3 mm

               -  má bezpečnostní  odvzdušňovací otvory

               -  má měrku paliva

               -  má bezpečnou speciální vložku, která působí jako houba - nalité palivo do ní vsakuje

               -  má dvojité stěny, nerezová ocel

Rozměry biokrbu :    113 cm x 100,4 cm x 30 cm

Materiál biokrbu  : je to kombinace nerezové oceli, oceli s práškovým nástřikem a vysoce kvalitní desky MDF.

Barva  :  bílá

Volitelnou součástí biokrbu je tvrzené bezpečnostní sklo, které se zasunuje do dvou lišt, které jsou připevněny na stránach biokrbu. Tvrzené sklo má průměr 4 mm a výšku 40  cm. Biokrb může být o toto sklo doplněný jak z hlediska designu, tak i z hlediska větší bezpečnosti před přímým kontaktem s otevřeným ohněm. 

Parametry
Rozměr 113 x 100,4 x 30 cm
Obsah 1,5 l
Výhřevnost 2 kW
sklo ano, ne