Biokrb Cube nabízí skvělé vizuální efekty, díky hořáku s nepravidelnou linií ohně ve tvaru vlny a symetricky namontovanými tabulemi z tvrzeného skla. Minimalistický tvar krychle je tajemstvím jedinečnosti tohoto biokrbu. Více >>
Kód produktu: K221

19700 Kč S DPH Do 3 týdnů


ks

Rozměry  50 x 50 x 50 cm.    Plášť biokrbu je ocelový plech, tloušťka 1,5 mm, práškově lakováno  polomatnou černou žáruvzdornou barvou 

Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky. 

Hořák má hranu ve tvaru vlny nebo může být hrana rovná. Vlna formuje oheň do zcela mimořádné vizualizace, jinak se rovněž tento plamen označuje jako 3 D obraz.   Hořák  je nastříkán vysoce kvalitní práškovou černou, polomatnou  barvou. Tato černá prášková barva je velmi  odolná proti vysokým teplotám, stejně tak při kontaktu s ohněm nedochází k žádné deformaci barvy a barva zachovává původní tvar i vzhled. 

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu. Hořák je regulovatelný.

Přístup k  hořáku je snadný,  pro  regulaci plamene a hašení je zajištěn vyříznutými otvory ve dvou protilehlých skleněných stěnách pouzdra - díky tomu se nemusíte obávat náhodných popálenin. Biopalivo naléváme pouze shora.

Sklo se připevňuje k plášti biokrbu pomocí šroubů, které jsou součástí balení. Tvrzené sklo o tloušťce 6 mm  je upevněno na 4  stranách základny biokrbu.

Uvnitř je hliníková vložka, která vytváří tzv. keramickou výplň.  Pohlcuje biolíh,  uvoňuje páry a prodlužuje dobu hoření.

Rozměry hořáku : 35 x 35 cm

Objem hořáku :   4,9 l  a  doba hoření  5 - 7 hodin

Hmotnost biokrbu : 15 kg

Biokrb je možné doladit  ozdobnými doplňky: kameny a keramická polena.  (doplňky musí být umístěny kolem hořáku,  aniž by ho skutečně zakrývaly. Příslušenství není součástí dodávky, ale snadno jej získáte z nabídky našeho eshopu.

Rozměr
111 x 40 x 38 cm
Obsah
2,3 l

Kontaktujte nás!