Cena
19900 Kč

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Do 14 dnů
ks

Vytvořte si klidné a okouzlující prostředí tímto jedinečným biokrbem. Jeho design sedí ke všem stylům. Velmi snadná instalace a použití. Columbus je možné zavěsit na stěnu na kamenné zdi, betonové zdi nebo dřevěné stěny. Colombus je vyroben z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem, má integrovanou tepelnou izolaci, geniální závěsný systém, který je odolný proti zemětřesení a má tepelně odolné tvrzené sklo pro zvýšení bezpečnosti.
Je to zelený produkt Více

Žádný komín ! Žádný plyn ! Žádný kouř ! Tento krb používá bio-ethanolové palivo k zajištění tepla a přináší radost skutečného plamene do vašeho obývacího prostoru. Bioetanol hoří čistě a není toxický. Uvolňuje velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry, podobně jako svíčka.

 Tento krb lze zavěsit téměř na jakoukoli zeď včetně omítnutých zdí, kamenných zdí, betonových zdí nebo dřevěných zdí. Kolumbus je vyroben z vysoce kvalitní práškově lakované oceli, má integrovanou tepelně odolnou izolaci, důmyslný systém zavěšení, který je odolný vůči zemětřesení a má rafinované žáruvzdorné zadní sklo a přední tvrzené sklo pro větší bezpečnost.

Stejně jako všechny ostatní produkty Bio-Blaze® je kolumbus vybaven vysoce kvalitním nastavitelným hořákem z nerezové oceli, který vám přinese elegantní a relaxační plamen.

Plamen snadno zhasne pouhým zavřením klapky.

Veškeré příslušenství je dodáváno s touto jednotkou včetně trychtýře, bílých kamenů a manuálu.

rozměry :  délka  600 x výška 500 x hloubka 200 mm

spotřeba biolihu je cca 1 litr / 3 - 4  hodiny

výkon hořáku je  2 kW

Parametry
Hmotnost 22 kg
Rozměr 600d x 500v x 200š mm
Výhřevnost 2 kW