Doprava zdarma
Cena
8900 Kč

Kód produktu
ECO11

Do 3 týdnů
ks

Klasický nástěnný biokrb rozzáří váš domov a nepotřebuje k tomu žádný komín ani speciální odvětrávání. Stačí běžný přívod vzduchu a máte teplo přirozeného plápolajícího ohně.
Made in EU
Charakteristickým rysem tohoto biokrbu je jeho velký význam v souvislosti s jeho schopností výborně spalovat bioethanol a přitom neprodukuje ani kouř a ani výpary.
Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky. Více

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností. Tento biokrb se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

ROZMĚRY

Šířka: 26cm, Délka: 75cm, Výška: 50cm

Vestavěný hořák BIO BURN 29

  • Kapacita: 1800ml
  • Doba spotřeby: 2,5 - 4 hodiny
  • Tepelný výkon: 1,8 - 2,8 kW / h
  • Vytápění: 25m².
Parametry
Rozměr Šířka: 26cm, Délka: 75cm, Výška: 50cm
Obsah 1,8 l