Doprava zdarma

Velmi vkusný, kvalitní, volně stojící Ararat biokrb je unikátní a velmi moderní dekorace vytvořená pro nejnáročnější uživatele teras a zahrad. Více >>
Kód produktu: K211

19800 Kč S DPH do 4 týdnů


ks

Tarald je vyroben z vysoce kvalitní oceli a potažen práškovou barvou odolnou vůči vysokým teplotám a poškození. Je vybaven hořákem z nerezové oceli s  bezpečnou bio vložkou . Inovativní konstrukce hořáku umožňuje rovnoměrné spalování biopaliv bez zápachu. 

Krb na biopaliva Ararat  je perfektní kombinací minimalistické formy a jednoduchých dekorací. Tento asketický přístup umožnil zavedení biokrbu, který je esencí elegance a dobrého vkusu. Díky modernímu designu a ušlechtilosti nerezové oceli dokonale ladí s méně strohým interiérem a teplými barvami stěn, prvky dekorů a dekorací. 

Výrobek je určen pro vnější použití na terasách a zahradách. 

Výrobek je připraven k okamžitému použití, není zapotřebí žádná montáž.  Biokrb Ararat  je určený pro skladování pod střechou.

volně stojící biokrb Ararat 

rozměry  -  90 x 78 x 20  cm

výška  - 78 cm, délka 90 cm, hloubka 20 cm

barva - černá polomatná

objem hořáku 2,3 l

hmotnost  -  19 kg

Hořák má regulaci, takže plamen může být menší či větší. 1 litr biolihu je spálí zhruba za 2-3 hodiny, podle povětrnostních podmínek. 

Hořák může být v barvě černé-polomatné nebo v nerez. Stejně tak lze si zvolit, zda hrana hořáku bude rovná nebo to bude vlna. Rozměr hořáku je  37 cm.

Hmotnost
19 kg
Rozměr
90x78x20 cm
Výhřevnost
2 kW
Volba hrany
Rovná, Zvlněná
hořák
nerez, černý

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 2