Cena
46800 Kč

Kód produktu
K215

do výroby 4 - 6 týdnů
ks

Biokrb Alexandro malý, je návrhem náročných dekoratérů. Zdánlivě jednoduchý plášť činí biokrb velmi zajímavým a jeho skutečné plameny zaručí téměř okamžitý pocit tepla. Biokrb je moderní zavěšený na trubce, volné, nezakryté otvory mu dodávají lehkost. Ve velkém prostoru vytvoří neobvyklé a originální uspořádání. Více

Rozměry  80 x 40 x 38 cm.  80 cm šířka  biokrbu, 40 cm hloubka biokrbu a 38 cm je prostorová výška těla  biokrbu.        Plášť biokrbu je ocelový plech, tloušťka 1,5 mm, práškově lakováno polomatnou černou žáruvzdornou barvou

Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky.Jedná se o závěsnou verzi volně stojícího biokrbu, kde díky přidání speciální ocelové upevňovací trubky o maximální délce 2 m, lze krb zavěsit na strop. Konečnou délku trubky stanoví zákazník.

Biokrb se vyznačuje otevřenou, oboustrannou strukturou, díky níž může viset i ve středu místnosti. Vypadá tedy atraktivně na obou stranách současně. Konstrukce je vyrobena z práškově lakované černé, žáruvzdorné polomatné oceli. Upevnění trubky ke stropu spočívá v zašroubování montážní růžice ke stropu.. Tento typ montáže zaručuje spolehlivost a je prakticky neviditelný. Celá struktura se vyznačuje nejen svým jedinečným designem, ale také vysokou kvalitou zpracování, díky níž lze biokrb klasifikovat jako produkt prémiové třídy.

Hořák má hranu ve tvaru vlny.. Vlna formuje oheň do zcela mimořádné vizualizace, jinak se rovněž tento plamen označuje jako 3 D obraz.   Hořák  je nastříkán vysoce kvalitní práškovou černou, polomatnou  barvou. Tato černá prášková barva je velmi  odolná proti vysokým teplotám, stejně tak při kontaktu s ohněm nedochází k žádné deformaci barvy a barva zachovává původní tvar i vzhled. Hořák je plně regulovatelný.Laserem řezaný, moderní vlnovitý výstup hořáku rozšiřuje oheň po celé jeho délce a poskytuje dynamičtější hru plamenů než v případě hořáků s klasickým rovným  výstupem.

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Uvnitř je hliníková vložka, která chrání biopalivo před možným únikem z nádrže. Absorpční jádro funguje jako „houba“, která absorbuje palivo a udržuje ho v nádrži (kdyby  se topeniště nečekaně pohlo, kapalina nevyteče a nezpůsobí zbytečné šíření ohně). Absorpční jádro také zajišťuje delší a rovnoměrnější spalování biopaliva.

Rozměry hořáku : 37 cm

Objem hořáku :   2,3 l, doba hoření  4 - 6 hodin

Biokrb je možné doladit  ozdobnými doplňky: kameny a keramická polena.  (doplňky musí být umístěny kolem hořáku,  aniž by ho skutečně zakrývaly. Příslušenství není součástí dodávky, ale snadno jej získáte z nabídky našeho eshopu.

Parametry
Hmotnost 25 kg
Rozměr 80 x 40 x 38 cm
Obsah 2,3 l