Cena
63500 Kč

Kód produktu
K213

do 5 týdnů
ks

Biokrb Alexandro je z černé oceli a visí ze stropu. Skutečné plameny zaručí téměř okamžitý pocit tepla. Je to krb pro náročné. Biokrb je moderní zavěšený na trubce, volné, nezakryté otvory mu dodávají lehkost. Ve velkém prostoru vytvoří neobvyklé a originální uspořádání. Více

Rozměry  111 x 40 x 38 cm.  111 cm šířka  biokrbu, 40 cm hloubka biokrbu a 38 cm je prostorová výška těla  biokrbu.        Plášť biokrbu je ocelový plech, tloušťka 1,5 mm, práškově lakováno  polomatnou černou žáruvzdornou barvou

Hořák je moderní, s vysokou technologickou hodnotou, která se výborně přizpůsobí prostředí. Biokrby, které spalují bioethanol se hodí do každého domova a poskytují působivý výsledek vysoké estetiky. Jedná se o závěsnou verzi volně stojícího biokrbu, kde díky přidání speciální ocelové upevňovací trubky o maximální délce 2 m, lze zavěsit na strop.  Konečnou délku trubky stanoví zákazník.

Hořák má hranu ve tvaru vlny. Vlna formuje oheň do zcela mimořádné vizualizace, jinak se rovněž tento plamen označuje jako 3 D obraz.   Hořák  je nastříkán vysoce kvalitní práškovou černou, polomatnou  barvou. Tato černá prášková barva je velmi  odolná proti vysokým teplotám, stejně tak při kontaktu s ohněm nedochází k žádné deformaci barvy a barva zachovává původní tvar i vzhled. 

Hořák je z oceli a je výsledkem práce a kreativity odborníků z několik let trvajícího výzkumu. Je velmi elegantní a umí hezky vyzdobit většinu domů, bytů, hal či velkých konferenčních místností, stejně tak jako terasy nebo balkóny domů v letních měsících.  Tento hořák se významně podílí na tom, že ačkoliv hoří živý plamen, tak tento plamen nespaluje žádné škodlivé látky, nevzniká žádný prach, saze a nečistoty, dokonce ani při použití správného bioethanolu nevzniká žádný zápach. Šetří životní prostředí, využívá obnovitelné palivo, takže nemění ekologickou rovnováhu.

Uvnitř je hliníková vložka, která vytváří tzv. keramickou výplň.  Pohlcuje biolíh,  uvoňuje páry a prodlužuje dobu hoření.

Rozměry hořáku : 37 cm

Objem hořáku :   2,3 l, doba hoření  4 - 6 hodin

Váha biokrbu  :  40 kg

Biokrb je možné doladit  ozdobnými doplňky: kameny a keramická polena.  (doplňky musí být umístěny kolem hořáku,  aniž by ho skutečně zakrývaly. Příslušenství není součástí dodávky, ale snadno jej získáte z nabídky našeho eshopu.

Stropní roura delší než 2 metry je za poplatek.

Parametry
Hmotnost 40 kg
Rozměr 111 x 40 x 38 cm
Obsah 2,3 l