Biokrb Marlon malý

Skladem
2150 Kč

Možná zatím nechcete kupovat celý biokrb, možná už nějaký máte a hledáte možnost, jak dostat do svého domova další živý oheň, protože už jste zjistili, jak podmanivá je jeho přítomnost?

V obou případech vám doporučujeme ohnivé koule Jona, kvalitní nerezové výrobky, v nichž rovněž hoří bioethanol a jejichž obsluha i údržba je mimořádně snadná.

Ozdobte si domov moderním doplňkem z nerezu

Ohnivé koule Jona se podobně jako biokrby stávají ozdobou interiéru samy o sobě, přičemž efekt se po zapálení ohně ještě znásobí. Uvidíte, že se vás návštěvy budou ptát, kde jste je pořídili. Zvláště působivé je, když jich do domácnosti nainstalujete více. Vyrábějí se z nerezu v průměru 15 až 30 centimetrů v různých designových provedeních.

Přejete si ohnivé koule Jona nebo další zboží z naší nabídky? Zavolejte

Zavolejte, napište nebo si prostě objednejte ohnivé koule Jona dostupné v našem obchodě nebo je zakupte na našem prodejním místě, abyste se z tepla a světla, které vydávají, mohli těšit co nejdříve. Zároveň vám doporučujeme další výrobky z naší nabídky, biokrby levně dodáme přesně podle vašich požadavků – stačí se rozhodnout pro zvolený model. Projděte proto naši nabídku stolních, nástěnných i volně stojících biokrbů, určitě si vyberete.