0 Kč
39900 Kč

Biokrb Square Large II

Do 14 dnů
33900 Kč

Biokrb Qube small

Do 14 dnů
29100 Kč

Biokrb Orlando

Do 14 dnů
39900 Kč
Biokrby Bio-Blaze osloví ty, jenž mají rádi klasiku - Hmotnost - 45 kg

Pravidelné čtverhranné biokrby s oblými či ostrými hranami, taková je nabídka, s kterou přicházejí biokrby Bio-Blaze. Můžete se rozhodnout pro jednoduché stolní modely, které můžete snadno přemisťovat, stejně jako pro efektní nástěnné či volně stojící zdroje ohně. Pověste biokrby Bio-Blaze na svou  zeď nebo jej postavte na podlahu a váš domov bude dokonalý. 

Nebojte se úklidu, biokrby nedělají nepořádek

Tak jako každý krb na biolíh , jsou i moderní a kvalitně zpracované biokrby Bio-Blaze vhodné pro každodenní použití, protože spalování v nich nevydává žádný zápach a jejich údržba je navíc mimořádně jednoduchá. Rovněž jejich čištění zvládnete za pomocí běžných prostředků. Navíc se nemusíte bát, na rozdíl od krbů na dřevo, že se vám doma začne objevovat prach a špína.

Biokrby Bio-Blaze dodáme, jak nejrychleji to půjde

Už víte, který z výrobků mezi biokrby Bio-Blaze by se nejlépe hodil do vaší domácnosti? Stačí, když si jej objednáte v našem eshopu a budete se moci již brzy těšit z tepla a světla, který vydává. V případě, že byste svou volbu rádi probrali s námi, jsme připraveni vám kdykoli poradit