Gril Chef 02

Do 14 dnů
39900 Kč

Hledáte něco extravagantního? Pak hledáte biokrby Altro Fuoco. Tento italský výrobce vsadil i svých výrobků na lehce provokativní design, který spolehlivě upoutá pozornost. V nabídce tak nejdete například mimořádně působivý trojúhelníkový biokrb či modely vyrobené z kamene.

Údržba je nenáročná

Linie výrobků této značky jsou přitom čisté a vzhled nadčasový, takže nepůsobí rušivě v žádném interiéru. Italští návrháři pracují s mimořádným citem pro detail a směle kombinují dřevo, kov, sklo a výrazné barvy.

Tak jako u jiných výrobků stačí výrobek jednoduše sestavit, dodat biolíh a můžete se těšit z bezpečného plamene.

Biokrby Altro Fuoco podobně jako ostatní modely v naší nabídce nejsou náročné na údržbu, oheň navíc sám vyhasne, jakmile vyhoří množství paliva, kterým naplníte příslušnou nádrž.

Biokrby Altro Fuoco, biokrby pro každou příležitost

Biokrby Altro Fuoco doporučujeme každému, kdo chce podtrhnout svůj styl něčím výrazným, přičemž v nabídce této značky  najdete jak biokrby nástěnné či volně stojící, tak menší přenosné modely vhodné například na zahradní slavnost či jako efektní prvek poblíž bazénu. Zavolejte nebo napište, pokud vás zajímají podrobnosti a rádi byste svou domácnost obohatili o biokrby Altro Fuoco. Rádi vám dodáte biokrby přesně podle vašich představ.